Competitiespeler

 

symbool-vrouw

 

Dames 1ste provinciale

Deze jonge Wolven spelen op zondagavond (19u-21u) in Meise onder leiding van Emily.

Nona Van De Velde
Femke Eeraerts
Katleen Martens
Emily Roelants
Elene Hermans

Volg hun resultaten op badmintonvlaanderen.toernooi.nl.

14203021_1393107507366456_956742435_o

Onze dames speelden vorig jaar kampioen!

 

 

symbool-man

 

Heren 2de Provinciale A

Deze nieuwe jonge garde speelt onder leiding van kapitein Ivan eveneens op zondagavond in Meise (19u-21u).

Wouter Claes
Ivan Kropek
Tristan Bomans
Thomas Felix
Miguel Kerremans

Volg hun resultaten op badmintonvlaanderen.toernooi.nl.

 

HEREN 3de provinciale A

Deze gevorderde Wolven Arne, Pieter, Kristof, Evert en Miguel spelen onder leiding van kapitein Arne op zondagochtend in de Sportschuur (10u-12u).

Evert Nicolaï
Arne Philips
Pieter Scheers
Kristof Bogaerts
Miguel Kerremans

Volg hun resultaten op badmintonvlaanderen.toernooi.nl.

 

heren 4de provinciale  B

Deze in leeftijd gevorderde spelers Marc, Frank, Dirk en Luc spelen onder leiding van kapitein “Den Bloemist” op zondagochtend 10u-12u30 in de Sportschuur.

Dirk Van Autgaerden
Dirk Wallyn
Luc Pepermans
Frank Schoutteten
Marc Ricker
Jonas Janssens
Jurgen Lievens

Volg hun resultaten op badmintonvlaanderen.toernooi.nl.

 

symbool-vrouwsymbool-man

 

Gemengd 1ste Provinciale

Op zondagavond (19u-21u) met als kapitein Nona.

Nona Van De Velde
Femke Eeraerts
Miguel Kerremans
Ivan Kropek
Emily Roelants
Katleen Martens
Thomas Felix
Tristan Bomans

Volg hun resultaten op badmintonvlaanderen.toernooi.nl.

 

Gemengd 3de Provinciale A

Onder leiding van kapitein Wouter spelen Sieme, Elene, Helena, Yarno, Sarah en Dieter hun gemengde competitiematchen op zondagmorgend (10u-12u30 ) te Meise.

Wouter Claes
Helena Kropek
Sieme Hermans
Elene Hermans
Yarno Temmerman
Dieter Denutte
Sarah Neubourg

Volg hun resultaten op badmintonvlaanderen.toernooi.nl.

Toernooien

Een overzicht van de toernooien kan u vinden op badmintonvlaanderen.be.